shrnutí a plánované akce

11.05.2014 20:10

Čas strašně běží – od posledních zpráv, které byly uvedeny na těchto stránkách uplynulo už hodně vody.

Po Masopustu jsme uspořádali I. Representační ples, který se nadmíru vydařil – ohlasy byly velmi dobré, a proto v příštím roce tento ples budeme organizovat opět.

30.4. byly jako každý rok „Čarodejnice“ – letos jsme neměli problém se zapálením hranice ani snad s počasím, i když byla docela zima. Účast byla veliká – napočítali jsme cca 100 návštěvníků !!! To je snad v Mukařově rekord, ne?

Všem, kteří se podíleli na přípravě všech zmíněných akcí, ať už Masopustu, Plesu nebo Čarodejnic bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat. Dík patří též SDH, kteří nám na Čarodejnicích pomohli se zapalováním hranice, ale též nás potěšila jejich hojná účast (v super uniformách) díky čemuž jsme se nemuseli obávat nějakých nepředvídaných požárních událostí.

Aktivity Sokola v tomto roce poprvé přesáhly hranice naší republiky. Využili jsme pozvání našich přátel rodiny Kubiakových a vypravili jsme se do Poznaně. Byli jsme pouze malá skupinka – 5 členů Sokola + 2 kamarádi. Fotografie z výletu naleznete na    tomto odkazu.

Vzhledem k tomu, že počasí již dovolilo, byla zahájena volejbalová sezona – 1. Turnaj  Sněhov-Mukařov –Dalešice  se konal 10.května na hřišti ve Sněhově. Naše mužstvo se přes veliký boj – umístilo na krásném 2. místě – 1. Byl Sněhov, a 3. Dalešice.  Gratulujeme!!!

Děvčata a ženy – připomínám, že každý pátek cca od 17.00 cvičíme s balony, až bude tepleji přesuneme se na sluníčko ven.

A co vy pánové ???    nechcete si zacvičit s námi nebo zahrát – petangue, kuličky, kriket??

Jizerská župa připravuje turnaj v petangu pro seniory – přihlásíme se?

 

Co nás čeká :

 

V sobotu 31.května budou oblíbené „Vepřové hody“

Všechny milovníky dobrého jídla a dobré zábavy zvu k posezení na Sokolské pole.

14.6. 2014  budeme pořádat  Volejbalový turnaj

19.7.2014  se  bude konat již XVII. Mukařovský víceboj

2.8.2014  Sokolský raut se sportovním odpolednem